You are here

Program NI pro akademickou oblast

Hurá do techniky

Ve společnosti National Instruments věříme, že praktická výuka usnadňuje porozumění teoretickým konceptům a připravuje studenty na kariéru a pokročilejší výzkum. Dovednosti získané při výuce společně s osvojením platforem používaných v průmyslu připravují studenty na to, aby se mohli stát inovátory zítřka. Zjistěte, jak ty samé špičkové technologie v NI hardwaru a softwaru, které používá více než 35 000 společností, současně vylepšují výuku na více než 6000 univerzitách na celém světě.

Zjistěte více o přístupu NI k výuce techniky

Doporučený obsah

Aplikace ve výuce

Od úvodních kurzů až po diplomovou práci, technologie NI mohou zpřístupnit praktickou výuku v jakékoliv třídě či výukové laboratoři.

Podívejte se na aplikace ve výuce

Série webcastu o výuce techniky

Seznamte se s nejnovejšími rešeními NI pro praktickou výuku, která zaujme studenty a prohloubí pochopení teoretických konceptu.

Podívejte se na 10 bezplatných webcastu

Akademický výzkum

Každý den používají výzkumníci v akademických institucích na celém světě platformy NI při řešení náročných úkolů z různých aplikačních oblastí.

Podívejte se na aplikační oblasti

Další zdroje informací

Vyhledejte další informace o tom, jakými způsoby plní NI svůj slib vylepšovat výuku technických oborů prostřednictvím praktické výuky.