You are here

Software pro akademickou oblast

NI LabVIEW

NI LabVIEW

Software LabVIEW, který se používá na více než 6000 univerzitách na celém světě, připravuje budoucí inovátory díky praktickým zkušenostem, které mohou získat.

Zjistěte více o LabVIEW

Podívejte se na studentskou edici

Stáhněte si zkušební verzi

NI Multisim

NI Multisim

Multisim je standardně používané simulační prostředí SPICE, nejlepší ve své třídě, které je používáno na univerzitách po celém světě při výuce teorie obvodů a elektroniky.

Zjistěte více o prostředí Multisim

Podívejte se na studentskou edici

Stáhněte si zkušební verzi

Nabídka akademických licencí

Akademické licence NI, které nabízíme v různých rozsazích a typech, dává pedagogům, výzkumníkům a studentům k dispozici standardně používaný grafický software pro návrh systémů, který urychluje objevy a inovace. Prohlédněte si níže uvedené možnosti a kontaktujte svého obchodně-technického zástupce NI pro cenovou nabídku a další informace.

Licence LabVIEW pouze pro výuku

Tyto licence jsou určeny pro použití v učebnách, počítačových laboratořích či výukových laboratořích, kde umožní praktickou výuku v různých vědeckých a technických oborech. Pedagogové si také mohou software nainstalovat na své osobní počítače pro účely přípravy na výuku.

 • Malá licence: Použití na všech počítačích v malé skupině v dohodnutém rozsahu (katedra) v rámci akademické instituce
 • Střední licence: Použití na všech počítačích ve středně velké skupině s dohodnutým rozsahem (fakulta) v rámci akademické instituce
 • Velká licence: Použití na všech počítačích ve velké skupině s dohodnutým rozsahem (například jeden celý univerzitní kampus) v rámci akademické instituce

Licence LabVIEW pro výuku a výzkum

Tyto licence jsou určeny pro použití v učebnách, počítačových laboratořích či výukových laboratořích, kde umožní praktickou výuku v různých vědeckých a technických oborech, či také pro akademické výzkumné účely. Pedagogové a výzkumníci si také mohou software nainstalovat na své osobní počítače pro účely přípravy na výuku či výzkumu.

 • Malá licence: Použití na všech počítačích v malé skupině s dohodnutým rozsahem (katedra) v rámci akademické instituce
 • Střední licence: Použití na všech počítačích ve středně velké skupině s dohodnutým rozsahem (fakulta) v rámci akademické instituce
 • Velká licence: Použití na všech počítačích ve velké skupině s dohodnutým rozsahem (například jeden celý univerzitní kampus) v rámci akademické instituce

Licence LabVIEW pouze pro výzkum

Tyto licence jsou určeny pro použití ve výzkumných akademických laboratořích. Výzkumníci si software mohou pro výzkumné účely nainstalovat i na své osobní počítače.

 • Academic Suite: Pro jednoho výzkumníka
 • 5 uživatelů: Pro použití v malé výzkumné laboratoři do pěti uživatelů
 • 10 uživatelů: Pro použití v malé až středně velké výzkumné laboratoři do 10 uživatelů

Licence Multisim pouze pro výuku

Tyto licence jsou určeny pro použití v učebně, počítačové laboratoři či výukové laboratoři, kde umožní praktickou výuku principů z elektrotechniky, energetiky a elektroniky. Pedagogové si také mohou software nainstalovat na své osobní počítače pro účely přípravy na výuku.

 • Malá licence: Použití na všech počítačích v malé skupině s dohodnutým rozsahem (katedr) v rámci akademické instituce.
 • Střední licence: Použití na všech počítačích ve středně velké skupině s dohodnutým rozsahem (fakulta) v rámci akademické instituce.
 • Velká licence: Použití na všech počítačích ve velké skupině s dohodnutým rozsahem (například jeden celý univerzitní kampus) v rámci akademické instituce.

Možnost instalace pro studenty

Tato možnost je přidávána k akademickým licencím pro výuku či výzkum, které mají aktivní Standard Service Program (SSP). Studenti bakalářských a magisterských oborů tak získávají možnost nainstalovat si a aktivovat software na svých osobních počítačích pro studijní účely.

 • LabVIEW Student Install Option: Zahrnuje LabVIEW Student Edition a všechny sady nástrojů a moduly, které jsou součástí akademické licence.
 • Multisim Student Install Option: Zahrnuje Multisim a NI Ultiboard Education Edition.
 • NI Student Install Option: Zahrnuje software z LabVIEW a Multisim Student Install Option (vyžaduje aktivní akademickou licenci pro LabVIEW a Multisim).