You are here

Vylepšení webu ni.com

Nové nabídky domovské stránky a navigace odráží potřeby a přání našich zákazníků a staví na nové technologii odpovídající budoucím potřebám.

Snažili jsme se, aby potřeby zákazníků byly na prvním místě, ale víme, že je před námi ještě hodně práce. Chceme web dále vylepšovat, aby co nejlépe sloužil vám, váženým zákazníkům společnosti NI.

Věnujte pár minut vyplnění tohoto formuláře a řekněte nám, co si o nových funkcích webu ni.com myslíte. Vážíme si vašich názorů na web ni.com a návrhů na zlepšení.

Tři věci, které si na novém webu ni.com okamžitě oblíbíte

Zjednodušená navigace

Víme, že se k požadovaným informacím chcete dostat rychleji a s menším počtem kliknutí. Na novém webu jsme zjednodušili celkovou navigaci, abyste se k požadovaným informacím a produktům dostali rychleji.

Zjednodušená domovská stránka

Naše domovská stránka je nejen pěknější, ale také rychlejší, interaktivnější a lze ji snadněji procházet, číst a vyhledávat na ní. Naše klíčová sdělení a informace jsou zvýrazněné.Tyto změny jsou přímou reakcí na názory našich zákazníků.

Kompatibilní s tablety, stolními počítači a smartphony

Jedním z našich hlavních cílů při tvorbě nového vzhledu webu bylo usnadnit zákazníkům přístup k informacím. Představujeme nový web optimalizovaný pro chytré telefony, tablety a stolní počítače.

Zajímají vás plánované změny? Staňte se členem poradního výboru webu ni.com

Staňte se součástí poradního výboru webu ni.com a pomáhejte nám vylepšovat náš web. S týmem webu NI budete spolupracovat na fóru zpětné vazby – budete přinášet nápady a testovat plánovaná vylepšení webu ni.com.

Zaregistrujte se a nabídněte své nápady a doporučení