You are here

Výhled technologií sběru dat pro rok 2013

DAQ Outlook

Výhled technologií sběru dat Vás udržuje stále v obraze a pomáhá Vám udržet krok s novými technologiemi, které jsou neustále vyvíjeny tak, aby usnadňovaly inženýrům a vědcům jejich práci při měření, analýze a prezentaci dat. Se zárukou více jak 35 000 společností po celém světě se National Instruments stala partnerem při vývoji nejmodernějších systémů pro sběr dat a to díky inovativnímu softwaru, hadwaru a 30leté tradici. Navíc je pro National Instruments stěžejní těsná spolupráce při vývoji špičkových technologií tak aby byly nejmodernější technologie také součástí produktů NI. Díky symbióze, kterou si NI vytvořilo se zákazníky bylo vydání Výhledu téměř povinností a jeho orientace na trendy v měřících systémech samozřejmostí.

 

Stáhněte si Výhled technologií sběru dat od NI pro rok 2013

 

Představovaný obsah zahrnuje

  Big Analog Data™ a sběr dat

  Rozdílnost již není jen o tom kdo dokáže naměřit více dat; je to spíše o tom kdo dokáže rozlišit podstatu naměřených dat.

  Mooruv zákon uplatněný v praxi logování dat

  Digitální svět začíná být čím dál více komplexní a to klade zvýšené požadavky na záznam fyzikálních veličin dneška i budoucnosti.

  Vznikající technologie sběrnic

  Nové sběrnice jsou připraveny pomoci ve vývoji systémů sběru dat a otevírají pomyslná dvířka měřicím technologiím budoucnosti.

  Dopad mobilních technologií na sběr dat

  Mobilní přístup k měřicím aplikací již není jen hezký přídavek; je to požadavek.
   
  Ochrana soukromí | Podmínky používání | Právní informace | ©2013 National Instruments Corporation. Všechna práva vyhrazena.