You are here

Firemní informace

National Instruments

O společnosti National Instruments

Společnost National Instruments (www.ni.com) mění způsob, jakým technici a vědci na celém světě navrhují, prototypují a nasazují systémy na zpracování aplikací v testování, řízení a vestavných systémech. NI dává zákazníkům k dispozici hotový software, jako je NI LabVIEW, a modulární cenově výhodný hardware. Zákazníky společnosti představuje široká skupina více než 35 000 různých společností na celém světě. Hlavní sídlo společnosti je ve městě Austin v Texasu. NI má přibližně 7100 zaměstnanců a přímo působí ve více než 50 zemích.

 Další informace

 

National Instruments Czech Republic

Hlavní centrum pro východní Evropu se nachází v Maďarsku, přičemž společnost je zastoupena ve 13 zemích v tomto regionu: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Černá Hora, Makedonie, Bosna a Hercegovina, Albánie, Bulharsko a Rumunsko.

 Historie NI od začátků

 

Společenská odpovědnost NI

National Instruments se neustále snaží být platnou součástí společnosti a plní závazky vůči svým čtyřem klíčovým partnerům: zaměstnancům, zákazníkům, dodavatelům a akcionářům. Dosahuje toho pomocí udržování tvořivé a inovativní firemní kultury a poskytováním nástrojů odborníkům a vědcům, s jejichž pomocí mohou měnit svět k lepšímu. Naše společnost pracuje na zmenšování své ekologické stopy, dopadu na životní prostředí a snaží se podporovat veřejnost po celém světě. Naše jedinečná podniková kultura nezůstala bez povšimnutí: společnost NI je již po 12 let v řadě označována časopisem FORTUNE jako jedna ze 100 nejlepších společností, pro které se dá v Americe pracovat.

 Společenská odpovědnost NI