You are here

Green Engineering aplikace

Potenciál aplikací Green Engineeringu zasahuje téměř do každého průmyslového odvětví. Existuje hodně způsobů klasifikace těchto „zelených“ aplikací, ale většina z nich spadá do pěti kategorií:

  • optimalizace strojů a procesů,
  • monitorování životního prostředí,
  • obnovitelná energie,
  • vývoj a testování,
  • monitorování kvality elektrické energie.

 

 

Optimalizace strojů a procesů

Optimalizace strojů a procesů

Optimalizace strojů a procesůVysoké procento zařízení a technologií používaných v současných průmyslových provozech, výrobních závodech a široké škále dalších oblastí bylo původně navrženo a instalováno již před několika desítkami let. V poslední době se klade stále větší důraz na účinnost strojů a automatizace, výkonnost a řízení jakosti.
Další informace o optimalizaci strojů a procesů >>
 
Monitorování životního prostředís

Monitorování životního prostředí

Monitorování životního prostředísDrastické dopady klimatických změn na životní prostředí způsobují globální snahy o snížení množství skleníkových plynů. A proto vzrůstá potřeba měřit a monitorovat životní prostředí.
Další informace o monitorování životního prostředí >>

 

Obnovitelná energiea
Obnovitelná energieaObnovitelná energie je velmi důležitá pro budoucí generace a proto se do ní významně investuje. Příští generace technologií budou založeny na schopnosti využívat energii větru, slunce, vody a dalších obnovitelných zdrojů.
Další informace o obnovitelné energii >>
 
 
Vývoj a testování

Vývoj a testování

Vývoj a testováníObjevte širokou paletu nástrojů společnosti NI v oblasti návrhu, ověřování a testování pro nejrůznější aplikace, počínaje testováním vodíkových vozidel simulační metodou HIL (hardware ve smyčce) a konče automatickým tříděním plastů za účelem recyklace.
Další informace o vývoji a testování >>

 

Monitorování kvality elektrické energie
Monitorování kvality elektrické energieŘešení v oblasti monitorování kvality elektrické energie společnosti National Instruments snoubí robustní hardware pro měření časových průběhů s flexibilním softwarem schopným provádět monitoring a analýzu kvality elektrické energie.
Další informace o monitorování kvality elektrické energie >>