You are here

Média

Oficiální mediální partneři

 

Automa

Automa

Automa, měsíční český magazín, byl založen v roce 1994. Tento časopis vychází za účelem informovat o automatizační a řídící technice v praxi. Hlavními tématy magazínu jsou: snímače a akční členy, řídicí technika, průmyslové sběrnice, měřicí technika, systémový a aplikační software, roboty a manipulátory, automatizace výrobních a manažerských procesů, řízení projektů, diagnostika a bezpečnostní inženýrství, veletrhy.

Control Engineering Česko

Control Engineering Česko

Již více než 50 let je CONTROL ENGINEERING nezbytným informačním zdrojem pro globální trh řízení, přístrojového vybavení a automatizace. Poskytuje více informací o technologiích, výrobcích, novinkách a trendech než jakékoliv jiné zdroje. Obsah, který je určen jak jednotlivcům tak i výrobním podnikům, je prezentován tištěnou formou a rovněž na internetu.

Sdělovací technika

Sdělovací technika

Vydavatelství Sdělovací technika je už více než padesát pět let odbornou platformou pro tisíce odborníku z oboru telekomunikací, elektronických a měřicích systému, součástek, mikrovlnné techniky, multimédií a televizního vysílání. Nabízíme odborné informace nejenom lidem z výzkumu, vývoje, výroby, vzdělávání a veřejné správy.

 

DPS

DPS

Časopis DPS se svým zaměřením věnuje vývoji a výrobě v průmyslu elektroniky. Mezi jeho pravidelné rubriky patří Vývoj, CAE/CAD/CAM software, Výroba, Měření, Součástky a Zajímavosti. Kromě odborných článků přináší časopis také informace o nových trendech, ekonomické situaci a globálních výhledech, významných událostech, zajímavých firmách a publikacích, výstavách a seminářích v oboru elektroniky.

 

ATP Journal

ATP Journal (Slovensko)

Odborný měsíčník ATP Journal přináší už od roku 1994 aktuální, detailní a technicky přesné informace z oblasti průmyslové automatizace a podnikových informačních systémů.

 

 

 

Archív

Hledáte článek nebo tiskovou zprávu? Projděte si všechny tiskové zprávy a články o National Instruments publikované na našich webových stránkách nebo v technických magazínech od roku 2007 až do současnosti.

 Přejděte do archívu

 

Kontakt na nás

Kontakt - Orsolya Szabo

Orsolya Szabo - Media Coordinator

 E-mail: orsolya2.szabo@ni.com

 Tel.: +36 1 4811 436+36 1 4811 436