You are here

Sběr dat

S více než 50 miliony I/O kanály prodanými za posledních 10 let je National Instruments vedoucí společností na celosvětovém trhu v počítačovém sběru dat (DAQ) s celou kompletní rodinou produktů DAQ pro stolní, přenosné, průmyslové a embedded aplikace. Vyberte si z široké palety sběrnic a parametrů, zahrnující USB, PCI, PCI Express, PXI, PXI Express, bezdrátové sítě a sítě Ethernet. Snadno použitelné ovladače jsou k dispozici pro několik různých operačních systémů, včetně operačního systému Windows, Linux®, Mac OS X a Real-Time.

 

 

Systémy pro sběr dat

 

Bezdrátová síť senzorů

Bezdrátová síť senzorů

S platformou bezdrátových sítí senzorů (WSN) můžete snadno monitorovat zařízení nebo prostředí s pomocí spolehlivých měřicích uzlů s bateriovým napájením, které odpovídají průmyslovým standardům a umožňují lokální analýzu a řízení. Každá bezdrátová síť může obsahovat desítky až stovky uzlů a je možné ji snadno integrovat se stávajícími měřicími a řídicími systémy.
Další informace  
 
 
Bezdrátový sběr dat

Bezdrátový sběr dat

Zařízení společnosti National Instruments pro sběr dat (DAQ) přes Wi-Fi v sobě spojují komunikaci prostřednictvím bezdrátové sítě IEEE 802.11 či Ethernetu, přímé připojení senzoru a flexibilitu vývojového prostředí  LabVIEW pro vzdálené monitorování a řízení elektrických, fyzikálních, mechanických a akustických signálů.
Další informace  
 
 
Měřicí karty k PC (PCI, USB)

Měřicí karty k PC (PCI, USB)

Sběr dat na bázi PCI používá kombinaci modulárního hardwaru a flexibilního softwaru k transformaci vašeho standardního přenosného či stolního PC na uživatelsky definovaný měřicí nebo řídicí systém s použitím sběrnice USB či PCI.
Další informace  
 
 
NI CompactDAQ

NI CompactDAQ

NI CompactDAQ je kompletní systém sběru dat přes USB pro nízký až střední počet kanálů pro měření elektrických, fyzikálních, mechanických a akustických veličin a pro řízení.
Další informace | Konfigurace
 
 
NI Compact Fieldpoint

Compact FieldPoint 

Compact FieldPoint PAC společnosti National Instruments nabízí flexibilitu a jednoduchost použití osobního počítače a spolehlivost PLC v malém, modulárním provedení vhodném pro průmyslová prostředí. 
Další informace | Konfigurace 
 
SCXI

SCXI

SCXI je modulární systém sběru dat přes USB se zvláštním důrazem na přizpůsobení signálu, navržený z hlediska přenositelnosti a vyššího počtu kanálů.
Další informace | Konfigurace 

PXI

PXI

Systém PXI, vytvořený na základě specifikace CompactPCI, kombinuje vysokorychlostní sběrnici PCI s integrovaným časováním a triggerováním, a proto poskytuje až desetkrát vyšší výkon než starší měřicí a automatizační architektury.
Další informace | Konfigurace 

NI CompactRIO

NI CompactRIO

Programovatelný řídicí kontroler CompactRIO (Programmable Automation Controller, PAC) společnosti National Instruments je opatřený technologií (RIO) FPGA s konfigurovatelnými I/O a kombinuje otevřenou, embedded architekturu s malými rozměry, extrémní odolností a průmyslovými moduly I/O vyměnitelnými za provozu.
Další informace | Konfigurace