You are here

Archiv online seminářů

Online semináře

Zjistěte více o technologiích a řešeních od National Instruments přímo od svého pracovního stolu. Prohlédněte si seznam předchozích online seminářů zobrazený níže a vyberte si pro sebe ten pravý! Sledování online seminářů z Vašeho NI účtu je zdarma. Pokud ještě nemáte svůj NI profil, můžete jej bezplatně vytvořit zde, kde se také dozvíte více o jeho výhodách.

 

 Připravované online semináře

 

Ze seznamu níže si vyberte online seminář, který byste rádi zhlédli:

Úvod do prostředí LabVIEW (SK)

Úvod do prostředí LabVIEW (ve slovenštině)

V této prezentaci Vám představíme unikátní vývojové prostředí LabVIEW a jeho možnosti, ukážeme si některé aplikace, které je možné v LabVIEW vyvíjet a shrneme výhody LabVIEW v porovnání s klasickými programovacími jazyky.

 

 

 


LabVIEW komunikuje s libovolným PLC (SK)

LabVIEW komunikuje s libovolným PLC (ve slovenštině)

Online seminář National Instruments ve slovenském jazyce Vám představí rozdílné způsoby, jak propojit LabVIEW s celou škálou průmyslových sítí jako DeviceNet, CANopen, PROFIBUS, Modbus RTU/TCP a OLE pro Process Control (OPC).

Bezplatné online školení NI LabVIEW a sběr dat 2/1

Bezplatné online školení NI LabVIEW a sběr dat 2/1 

V průběhu tohoto webcastu Vám naši aplikační inženýři představí základy NI LabVIEW a předvedou Vám, jak nakonfigurovat své zařízení pro sběr dat pro provádění jednoduchých měření. Toto je první část online semináře (2/1).

Bezplatné online školení NI LabVIEW a sběr dat 2/2

Bezplatné online školení NI LabVIEW a sběr dat 2/2

V průběhu tohoto webcastu Vám naši aplikační inženýři představí základy NI LabVIEW a předvedou Vám, jak nakonfigurovat své zařízení pro sběr dat pro provádění jednoduchých měření. Toto je druhá část online semináře (2/2).


Webové prostředí NI LabVIEW Web User Interface Builder

Webové prostředí NI LabVIEW Web User Interface Builder

Na tomto semináři Vám představíme NI LabVIEW Web UI Builder – nový softwarový nástroj navržený k tomu, aby inženýrům a vědcům pomáhal při vývoji nenáročných webových aplikací za využití grafického programování.

Zber dát a NI DIAdem

Sběr dat a NI DIAdem (ve slovenštině)

V průběhu tohoto online semináře se naučíte základy konfigurace Vašeho softwarově definovaného zařízení pro sběr dat. A budete připraveni začít s prvními měřeními pomocí grafického vývojového prostředí NI LabVIEW. Taktéž získáte základní informace o NI DIAdem.

 

Bezplatné online školení NI LabVIEW ve slovenštině 1/2

Bezplatné online školení NI LabVIEW ve slovenštině 2/1 

Na základě úspěchu s předchozím online seminářem NI LabVIEW dává National Instruments podruhé šanci seznámit se s koncepty programování v LabVIEW. Seminář bude prezentován ve Slovenském jazyce. Toto je první část online semináře (2/1).

Bezplatné online školení NI LabVIEW ve slovenštině 2/2

Bezplatné online školení NI LabVIEW ve slovenštině 2/2

V průběhu tohoto online semináře  Vám naši aplikační inženýři představí základy NI LabVIEW tak, abyste byli schopni vytvořit vlastní jednoduché  aplikace. Seminář bude prezentován ve Slovenském jazyce. Toto je druhá část online semináře (2/2).


Použitie čítačov a časovačov s multifunkčnými zariadeniami pre zber dát (SK)

Použití čítačů a časovačů s multifunkčními zařízeními pro sběr dat (ve slovenštině) 

Témata, která budou probrána v rámci prezentace: přehled čítačů, platformy sběru dat a možnosti jejich čítačů a časovačů, počítání počtu hran, generování pulzů a měření, frekvenční měření, měření polohy.

 

Základy měření s použitím Virtuální Instrumentace (SK)

Základy měření s použitím Virtuální Instrumentace (ve slovenštině)

V této prezentaci si představíme Virtuální Instrumentaci. Povíme si o možnostech, které dnes používají tisíce inženýrů na měření fyzikálních veličin, analýzu naměřených dat a prezentaci získaných výsledků.

Osciloskopy založené na platforme PXI (SK)

Osciloskopy založené na platformě PXI (ve slovenštině)

 Na našem bezplatném online semináři se dozvíte o osciloskopech založených na platformě PXI, dále o technologiích synchronizace a úspěšných aplikacích v rámci tohoto odvětví.

Platforma NI FlexRIO pod drobnohledem (SK)

Platforma NI FlexRIO pod drobnohledem (ve slovenštině) 

Náš bezplatný online seminář je skvělý způsob, jak se dozvědět více o výhodách FPGA (programovatelných hradlových polí) v testovacích systémech a vestavných aplikacích, a také o deskách FlexRIO založených na platformě PXI.

Úvod do integrovaných kontrolérů CompactRIO

Úvod do integrovaných kontrolérů CompactRIO

 V průběhu tohoto bezplatného online semináře se můžete snadno naučit základy systémů reálného času a technologie CompactRIO. Zjistíte, jak vyvinout jednoduchou aplikaci, která spojuje integrovaný kontrolér, průmyslové I/O moduly a FPGA.

Úvod do řízení elektrických pohonů od NI

Úvod do řízení elektrických pohonů od NI 

Tato prezentace Vás seznámí se softwarem a hardwarem, který Vám pomůže s vývojem systémů pro řízení pohonů. Dozvíte se o různých typech motorů, pohonů a jejich integraci do větších systémů s využitím grafického návrhu systémů.

Týden webcastů LabVIEW: Od vývojářů, pro vývojáře (EN)

Týden webcastů LabVIEW: Od vývojářů, pro vývojáře (v angličtině)

Zajímají Vás pokročilé techniky vývoje aplikací a tipy pro úsporu času? Tato série webcastů, vedená experty na LabVIEW z NI, Vám pomůže rozšířit programátorské dovednosti prostřednictvím praktických, podrobných prezentací.

PXI

Základy platformy PXI a modulárních přístrojů (CZ) (SK) 

Kromě teoretické části bude podstatná část tohoto online semináře prezentována formou ukázkových videí. Videoklipy budou ilustrovat základy konfigurace a použití reálných systémů na bázi PXI s měřicí kartou, generátorem a multiplexerem signálu.

Praktický přístup k výuce teorie řízení v češtině (Quanser)

Podívejte se na webcast, kde se dozvíte více o každé části této sady – o studijních materiálech, o softwaru, o hardwaru a o různých výukových modelech.

RF

Série online seminářů na téma Vysokofrekvenční měření

Sledujte záznamy online seminářů o VF měřeních, kde se dozvíte více o základech tvorby a optimalizace vysokofrekvenčních měření.

Série LabVIEW on-line seminářů: Od základů po praktické aplikace pro zkušené uživatele

Série LabVIEW online seminářů: Od základů po praktické aplikace pro zkušené uživatele

Prozkoumejte svět NI LabVIEW a grafického přístupu k návrhu systémů v rámci této 12 dílné sérieonline seminářů.

Vývoj inteligentních strojů

Vývoj inteligentních strojů – bezplatná 5dílná série online seminářů

Připojte se k odborníkům z NI v pětidílné sérii webcastů. Budou demonstrovat technologie, postupy a tipy pro optimalizaci monitoringu, energetické efektivity a návrhu inteligentních strojů.

Engineering Education Webcast Series

Engineering Education Webcast Series

This free webcast series explores the latest solutions for hands-on learning that engages students and reinforces concepts to help students “do engineering” throughout the curriculum.

Automated Test Technology Days: A Five-Part Webcast Series

Automated Test Technology Days: A Five-Part Webcast Series

Watch this webcast series to learn how a platform-based approach gives you the right tools to create effective, programmable systems.

Série online seminářů "Základy měření se senzory"

Série online seminářů "Základy měření se senzory"

V této bezplatné čtyřdílné sérii online seminářů se naučíte základy měření běžných signálů pomocí příslušných senzorů. Výklad je navržen pro techniky a výzkumné pracovníky, kteří potřebují provádět spolehlivá a přesná měření v rámci svých monitorovacích, testovacích a řídicích systémů.

 

Další online semináře:

 czech.ni.com/online-seminare

 Zde se můžete podívat na záznamy předchozích online seminářů v angličtině

 

 

    Share