You are here

Sledujte náš seminář online: LabVIEW: od základů po praktické techniky, orientováno na pokročilé uživatele (v anglickém jazyce)

Prozkoumejte svět NI LabVIEW a grafického přístupu k návrhu systémů v rámci této 12 dílné série on-line seminářů. Můžete se naučit základy LabVIEW a zjistit, jak urychluje vývoj jakéhokoliv měřicího či řídicího systému. Poté se zaměříme na pokročilé uživatele a na prohloubení jejich dovedností při programování v LabVIEW, prostřednictvím praktických a podrobných technických prezentací. Poslední část usnadní uživatelům další kroky v grafickém návrhu systémů.Všechny on-line semináře budou v anglickém jazyce.

 

 

Sledujte náš seminář online: Keynote: Cesta k úspěchu s NI LabVIEW

Učení se kteréhokoliv programovacího jazyka může být obtížné. Podívejte se, jak Vám cestu k LabVIEW může usnadnit společnost National Instruments a širší komunita uživatelů, díky kterým se dostanete rychleji k úspěšnému cíli.

104x82

Sledujte náš seminář online: Co je LabVIEW?

LabVIEW je komplexní vývojové prostředí, které obsahuje všechny nástroje, jež potřebují technici a vědci k návrhu a nasazení měřicích a řídicích systémů. V tomto on-line semináři se naučíte základy grafického návrhu systémů a zjistíte, jaké výhody může LabVIEW přinést Vaší aplikaci tím, že umožňuje měření reálných signálů, zpracování a analýzu signálů, pokročilé řízení a možnost nasazování ve formě vestavných a průmyslových systémů.

Sledujte náš seminář online:: Úvod do sběru dat 

Podívejte se, jak můžete software LabVIEW pro grafický návrh systémů využít ke zvýšení své produktivity a pro tvorbu vlastních aplikací pro sběr dat a ovládání přístrojů. LabVIEW nabízí snadnou integraci s hardwarem a usnadňuje automatizaci sběru dat, ze široké škály senzorů a přístrojů od dalších výrobců, prostřednictvím jakékoliv sběrnice. Kromě toho má LabVIEW vestavěné funkce pro analýzu dat, komponenty pro vizualizaci a funkce pro sdílení, takže můžete ušetřit čas při přechodu od výsledků k rozhodnutím.

104x82

Sledujte náš seminář online: Úvod do ovládání přístrojů

Zjistěte, jak lze LabVIEW používat pro komunikaci a získávání dat z Vašich přístrojů. Podívejte se, jak Vám grafický přístup a abstrakce hardwaru umožní soustředit se na samotný úkol a nikoliv na způsob komunikace.

Sledujte náš seminář online: Praktické postupy pro pokročilejší aplikace

V této přednášce se zaměříme na evoluci aplikace, od jedné smyčky až po použití fronty zpráv (Queued Message Handler), která představuje základní návrhový vzor pro mnoho architektur v LabVIEW. Také se naučíte postupy pro komunikaci mezi smyčkami, zastavování paralelních smyček, ošetřování chyb a další klíčové koncepty, jako jsou globální funkční proměnné.

104x82

Sledujte náš seminář online: Co je nového v LabVIEW 2013

V tomto on-line semináři se dozvíte více o postavení LabVIEW 2013, jakožto dokonalého softwaru pro návrh systémů. S úspěchem trvajícím už přes 25 let, umožňuje LabVIEW uživatelům na celém světě inovovat s jistotou. Podívejte se, jak LabVIEW neustále vylepšuje integritu a efektivitu návrhu systémů.

Sledujte náš seminář online: Výhody šablon a ukázkových projektů

LabVIEW 2013 obsahuje nové šablony a ukázkové projekty, které zkracují čas potřebný k vývoji a snižují jeho složitost, neboť poskytují pevné základy pro nové aplikace. Tento on-line seminář se věnuje hodnotě návrhových vzorů v LabVIEW, jako jsou stavové automaty, fronty zpráv (Queued Message Handler), a také výběru vhodné architektury pro jádro Vašeho softwaru.

104x82

Sledujte náš seminář online: Doporučené postupy při vývoji softwaru

Ať už jste samostatný vývojář nebo pracujete ve velkém týmu, použití doporučených postupů při vývoji softwaru Vám pomůže zaručit kvalitu a spolehlivost Vašich LabVIEW aplikací. Podívejte se, jak používání projektových knihoven a dalších nástrojů pomáhá v dodržování doporučených postupů a usnadňuje proces vývoje.

Sledujte náš seminář online: Můj život s nástrojem pro správu zdrojových kódů

Málokdy pracuje na vývoji velké komplexní aplikace v LabVIEW jediný vývojář. U většiny projektů bude spolupracovat tým vývojářů na stejném kódu. Poslechněte si od vývojáře v LabVIEW proč je důležité používat nástroje pro správu zdrojových kódů, a jak probíhá zavádění, správa a běžné každodenní činnosti s takovým systémem.

104x82

Sledujte náš seminář online: Použvání událostí v LabVIEW

V tomto on-line semináři se formou demonstrace naučíte, jak programování s využitím událostí může usnadnit návrh i implementaci. Podívejte se na možnosti statických i dynamických událostí v LabVIEW a na to, jak je použít pro vylepšení uživatelského rozhraní i pro přenos dat.

Sledujte náš seminář online: Kdy použít OOP?

V této přednášce se budeme věnovat tématu, kdy a proč je vhodné použít objektově orientované programování (OOP). Probereme několik běžných návrhových vzorů z oblasti OOP, jejich implementaci v LabVIEW a důvody pro použití těchto konkrétních vzorů.

104x82

Sledujte náš seminář online: Tipy a triky z CLA

Tento on-line seminář bude prezentovat velice zkušený certifikovaný LabVIEW architekt, který Vám ukáže tipy, triky a doporučené postupy, díky kterým budete v LabVIEW programovat, jako byste to dělali už dlouhá léta.

 

 

    Share