You are here

Programovatelné řídicí kontrolery (PAC)

S cílem vyhovět narůstajícím požadavkům na vývoj řízení strojů a průmyslových řídicích systémů vytvořily vedoucí společnosti zabývající se automatizací novou třídu průmyslových řídicích kontrolerů známých jako PAC. Systémy PAC kombinují odolnost programovatelného automatu (Programmable Logic Controller, PLC) s funkcí počítače s otevřenou, flexibilní softwarovou architekturou. S těmito kontrolery můžete vytvářet pokročilé systémy zahrnující software umožňující pokročilé řízení, komunikaci, zápis dat a zpracování signálu zároveň s odolným hardwarem vykonávajícím logické operace, řízení pohybu, řízení procesu nebo zpracování obrazu.

 

Software PAC

 

NI LabVIEW

NI LabVIEW

LabVIEW společnosti National Instruments je navrženo pro techniky a vědce, kteří potřebují rychle a při minimálních nákladech vytvářet flexibilní,rozšiřitelné testovací, měřicí a řídicí aplikace. Intuitivní grafické vývojové prostředí kombinuje snadné využití nástrojů založených na konfiguraci s flexibilitou výkonného programovacího jazyka.
Další informace
| Vyzkoušet | Koupit

 

Hardware PAC

 

NI CompactRIO

NI CompactRIO

CompactRIO společnosti National Instruments je opatřeno technologií (RIO) FPGA s konfigurovatelnými I/O a kombinuje otevřenou, embedded architekturu s malými rozměry, extrémní odolností a průmyslovými moduly I/O, které lze měnit za provozu.
Další informace | Konfigurace
PXI/CompactPCI

PXI/CompactPCI

Systém PXI, vytvořený na základě specifikace CompactPCI, kombinuje vysokorychlostní sběrnici PCI s integrovaným časováním a triggerováním, a proto poskytuje až desetkrát vyšší výkon než starší měřicí a automatizační architektury.
Další informace | Konfigurace

NI Smart Camera

NI Smart Camera 

Přidejte zpracování obrazu a schopnost počítačového vidění ke své aplikaci v LabVIEW a k embedded systémům PAC.
Další informace

Uživatelská rozhraní HMI a průmyslové dotykové obrazovky

Uživatelská rozhraní HMI a průmyslové dotykové obrazovky

Rodina průmyslových panelů LabVIEW HMI poskytuje tři různé hardwarové platformy. Vývojáři a programátoři v jazyce LabVIEW mohou zde umístit rozhraní obsluhy řady produktových platforem společnosti NI. 
Další informace | Konfigurace

NI Compact Fieldpoint

NI Compact Fieldpoint

Compact FieldPoint společnosti National Instruments nabízí flexibilitu a jednoduchost použití PC a spolehlivost PLC v malém, modulárním provedení vhodném pro průmyslová prostředí.
Další informace | Konfigurace