You are here

Školení

Školení

NI Školení: Zlepšete Vaše znalosti

NI školení Vám pomůže zefektivnit tvorbu a úpravy aplikací. Nabízíme několik variant, jak se zúčastnit školení: V našem školicím centru, formou samostudia, online nebo na místě u zákazníka.

 

 Informace o školení

 Stáhněte si Kalendář školení

 


Informace o školení

V naší nabídce naleznete širokou paletu kvalitních školení.
Kvalifikovaní inženýři National Instruments vedou školení v příjemné a uvolněné atmosféře našeho školicího centra, kde má každý účastník k dispozici PC.

 Další informace

Online školení

V pohodlí kanceláře můžete být přes mikrofon nebo chat v kontaktu s lektorem. Dopoledne probíhá výuka všech účastníků instruktorem, odpoledne pak instruktor pomáhá individuálně s řešením zadanýh úloh.

 Další informace

Školení u zákazníka

Pokud mají zaměstnanci Vaší firmy stejné požadavky na školení, může NI uspořádat školení na Vašem pracovišti. Může se jednat o jedno školení pro malou skupinu či rozsáhlé školení pro všechny pracovníky technického oddělení.

 Další informace

 

Další zdroje

Akademická sleva

Členy akademické komunity podporujeme poskytnutím 60% slevy pro studenty programu PhD/magisterského studia, výzkumné pracovníky, přednášející nebo akademické zaměstnance na plný úvazek a to na všechny kurzy NI a certifikační zkoušky. Pro kontrolu nároku kontaktujte czech@ni.com, prosím.

 

NI představuje další slevy na certifikaci pro studenty a učitele 

V průběhu posledních dvou let stovky studentů a učitelů složily certifikační zkoušku z LabVIEW. Jako reakci na zvýšený zájem zavádí NI Eastern Europe standardní slevu 60 % na všechny LabVIEW certifikační zkoušky. 

 Další informace