You are here

Služby

Společnost National Instruments poskytuje globální řešení servisních služeb jednotlivým inženýrům, velkým organizacím, integrátorům i OEM výrobcům. Tyto služby jsou navrženy tak, aby řešily potřeby v průběhu celého životního cyklu aplikace – od plánování a vývoje, přes nasazení až po provozní údržbu. NI Vám nabízí celou škálu služeb pro minimalizaci rizika, úsporu času při vývoji a snížení celkových provozních nákladů systému.

Profesionální služby

Partnerský program 

Konzultační služby NI

 


 

 
  • Softwarové služby: Ať už máte jednu licenci či spravujete licence pro celou společnost, pomůžeme Vám vytěžit z investice do softwaru NI maximum.
  • Hardwarové služby:  Víme, že nasazení systému je ve skutečnosti pouze začátek, a můžeme Vám pomoci snížit náklady a předcházet neočekávaným situacím po celou dobu jeho životnosti.
  • Školení a certifikace: Produkty NI prokazatelně zvyšují produktivitu. Naše školicí a certifikační programy Vám pomohou čerpat tyto výhody rychleji a efektivněji.
  • Profesionální služby: Ať už Vaši vývojáři potřebují pouze malou pomoc, aby se ujistili, že pracují s vhodným návrhem, nebo chcete zadat outsourcing celého návrhu systému, NI a naši partneři s Vámi mohou spolupracovat na co nejrychlejším dosažení požadovaných výsledků.