You are here

Týden webcastů LabVIEW: Od vývojářů, pro vývojáře

Týden webcastů LabVIEW: Od vývojářů, pro vývojáře
Zajímají vás pokročilé techniky vývoje aplikací a tipy pro úsporu času? Využijte jedinečné příležitosti a zúčastněte se Týdnu webcastů   LabVIEW. Tato série webcastů, vedená experty na LabVIEW z NI, vám pomůže rozšířit programátorské dovednosti prostřednictvím praktických, podrobných prezentací a živého chatu. Tato celotýdenní akce zahrnuje 10 prezentací, počínaje úvodní prezentací od Jeffa Kodoskeho, otce LabVIEW. Zúčastněte se tohoto týdne webcastů, které byly vytvořeny vývojáři pro vývojáře. Pro stažení online seminářů a příkladu napsaného v LabVIEW z týdne online seminářů LabVIEW 2012 klikněte na odkazy uvedené níže.
Jeff Kodosky

Den 1

Keynote: Filozofie LabVIEW od Jeffa Kodoskeho - Jeff Kodosky, otec LabVIEW, spoluzakladetel NI, 
Délka prezentace je 25 minut.

 

Software Development Best Practices and Source Code Management - Elijah Kerry, LabVIEW Product Manager, Délka prezentace je 62 minut. (Downloads)

David Fuller

Den 2

Keynote:  LabVIEW: The Ultimate Toolbox - David Fuller, viceprezident pro aplikační a vestavný software,
Délka prezentace je 20 minut. 

 

Opakované použití již vytvořeného kódu v LabVIEW - Adri Kruger, LabVIEW Product Manager, Délka prezentace je 30 minut. (Downloads)

 Derrick Snyder

Den 3

Úvod do objektově orientovaného programování v LabVIEW - Derrick Snyder, LabVIEW Product Manager, 
Délka prezentace je 60 minut. (Downloads)

 

Návrh rozšiřitelných aplikací v LabVIEW s pomocí objektově orientovaného programování  - Elijah Kerry, LabVIEW Product Manager, Délka prezentace je 80 minut. (Downloads)

 Grant Heimbach

Den 4

Vytváření a správa kódu pro opakované použití v LabVIEW - Will Schoettler, LabVIEW Product Manager, Délka prezentace je 37 minut. (Downloads)

 

Osvědčené postupy pro ošetření chyb v LabVIEW  - Grant Heimbach, LabVIEW Product Manager, Délka prezentace je 80 minut. (Downloads)

 Meghan Kerry

Den 5

Osvědčené postupy pro návrh aplikací reálného času a FPGA aplikací  - Meghan Kerry, LabVIEW Product Manager, Délka prezentace je 45 minut. (Downloads)

 

Osvědčené postupy pro nasazování, replikaci a správu aplikací reálného času a FPGA aplikací - Sanjay Challa, LabVIEW Product Manager, Délka prezentace je 60 minut. (Downloads)

 

 

    Share