You are here

Řešení - Úspěšné aplikace

Úspěšné aplikace

Zákaznická řešení z celého světa

National Instruments mění způsob, jakým technici a vědci na celém světě navrhují, prototypují a nasazují systémy na zpracování aplikací v testování, řízení a vestavných systémech. Podívejte se, jak jsou technologie NI používány pro nepřetržitý vývoj inovativních technologií, jež ovlivňují milióny lidí - od testování herních systémů nové generace až po průkopnické lékařské zařízení.

Vybrané případové studie

 

Nokia

Vytváříme budoucnost bezdrátových komunikací

Společnost Nokia využila software společnosti NI, který jí umožnil snáze zavést jednotný postup návrhu komunikačních protokolů a úspěšně tak řešit výzvy spojené s komunikací v oblasti milimetrových vln. Vývojáři dokázali své nápady týkající se mobilního přístupu v oblasti milimetrových vln dovést do stádia prototypu ve zlomku času, který vyžadují konvenční přístupy návrhu.

Další informace

Using NI PXI Express and CompactRIO to Develop a Hardware-in-the-Loop Tester for Electric Driver ECUs of Locomotives

"We developed two versions of the HIL system, one with CompactRIO and one with NI PXI Express hardware. The advantages of the CompactRIO version include portability, small size, and the low cost of the required hardware, whereas the PXI system offers additional functionality. The main architecture of both simulators is similar and the transition between systems is almost seamless." - Jan Švanda, ŠKODA ELECTRIC a.s.

Další informace 

Siemens Wind Power vyvíjí Hardware-in-the-Loop simulátor pro testování řídicího softwaru větrných turbín

"Modulární architektura nám umožňuje postupné rozšiřování systému a tak jsme schopni držet krok s požadavky rychle se vyvíjející technologie pro získávání větrné energie" - Morten Pedersen, CIM Industrial Systems A/S

Další informace

Případové studie v češtině

Další případové studie

Další případové studie naleznete na adrese ni.com/solutions, kde můžete procházet více než 1000 zákaznických řešení z celého světa.