You are here

Řešení pro testování VF a bezdrátových technologií

Modulární VF instrumentace na PXI představuje vysoce výkonné systémy schopné dosahovat až 10x vyšších rychlostí, než tradiční nástroje. Přečtěte si více o výhodách NI VF.

 

Vybírejte podle produktu

Nalezněte VF přístroj, který splňuje Vaše požadavky na měření. Všechny PXI systémy vyžadují kromě modulárních přístrojů i PXI šasi a kontrolér.

VF vektorové signálové analyzátory
VF vektorové síťové analyzátory
VF přepínače
VF zesilovače a zeslabovače
VF měřiče výkonu
IF a základní pásmo
VF příslušenství
VF software VF signálové generátory

Vybírejte podle aplikace

Podívejte se na VF testovací sady, které byly předkonfigurovány pro běžné testovací aplikace. Tyto testovací sady zahrnují VF signálové generátory, analyzátory, softwarové nástrojové sady a dokonce instrumentaci pro smíšené signály.

GPS simulátor
2G, 3G, a LTE
MIMO testovací systém
VF nahrávání a přehrávání
RFID testovací sada
WiMAX testovací sada
WLAN testovací sada
ZigBee testovací sada

 

Nejste zatím rozhodnuti k nákupu či si nejste jisti tím, co potřebujete? Zde můžete zjistit více o testovacích systémech pro VF a bezdrátové technologie.

Více o VF

RF

Plakát Radiokomunikace a mikrovlny zdarma

Informace o nejnovějších standardech v bezdrátové komunikaci. Zažádat si o plakát.

VF aplikace

Aplikační oblasti VF

PXI VF systémy od NI vyhovují široké škále VF testovacích aplikací, včetně mikrovlnných systémů pro letectví a obranu a bezdrátových komunikačních standardů, jako jsou WLAN, WiMAX, GPS, RFID, ZigBee, Bluetooth, 2G/3G mobilní sítě a LTE.

VF průvodci

Demonstrace a průvodci VF

Bezdrátové připojení je stále častěji integrováno do stávajících produktů. To vyžaduje, aby se testovací technici seznámili s nejdůležitějšími testovacími postupy pro VF a bezdrátové technologie, od provádění měření velikosti chybového vektoru (EVM) a průniku mezi kanály (ACLR) až po řešení problémů složitých aplikací typu MIMO. Tyto webcasty a průvodci s praktickými postupy popisují základy provádění a optimalizace VF měření.

VF služby a školení

Služby a školení VF

Díky NI máte neustále k dispozici průběžná technická školení, podporu a servisní programy pro jednotlivé inženýry, globální organizace, integrátory a OEM výrobce. Společnost NI tyto služby vytvořila tak, aby pokryla Vaše potřeby v průběhu celého životního cyklu aplikace, od plánování a vývoje až po nasazení a údržbu.

 

Související odkazy