You are here

NI VirtualBench

Univerzální přístroj NI VirtualBench

 

NI VirtualBench - Výjimečně praktický

Výjimečně praktický

Představujeme výjimečně praktický přístup k laboratorní instrumentaci. Pět nejdůležitějších přístrojů, jedno zařízení a intuitivní softwarové rozhraní. Příliš praktický, než abyste jej mohli ignorovat.

 

 Zjistit více

VirtualBench je přístroj typu vše v jednom, který lze jednoduše propojit s vaším PC či s iPadem. Spojuje v jediném zařízení osciloskop pro smíšené signály, funkční generátor, digitální multimetr, zdroj stejnosměrného napětí a digitální vstupy a výstupy.

Objevte

Objevte pohodlí, které přináší pět přístrojů spojených v jednom zařízení, se softwarovým rozhraním, které bylo vytvořeno pro usnadnění vašeho života.

Zjistit více

Vyzkoušejte

Podívejte se na videa ukazující jedinečné funkce, případně si je vyzkoušejte po stažení aplikace VirtualBench pro Windows či iPad.

Vyzkoušet nyní

Kupte

Podívejte se, co je obsaženo v balení, prohlédněte si volitelné doplňky a získejte informace o cenách a možnostech nákupu.

Koupit nyní

 


NI VirtualBench - Méně nepořádku a úspora místa

Méně nepořádku a úspora místa

VirtualBench je dostatečně malý na to, abyste mohli vytvořit kompletní elektronickou laboratoř na svém stole, a dostatečně přenosný na to, abyste mohli přinést svou instrumentaci ke svému projektu, místo přenášení projektu do laboratoře.


NI VirtualBench - Intuitivní softwarové rozhraní

Intuitivní softwarové rozhraní

VirtualBench spojuje uživatelská rozhraní všech přístrojů na jednom přehledném místě, takže vše můžete vidět a ovládat najednou.


NI VirtualBench - Vytvořeno pro usnadnění života

Vytvořeno pro usnadnění života

Usnadnění a více možností, které přináší software, otevírají dveře pro efektivnější hledání chyb a validaci při návrhu obvodů.